Bestuurlijk talent gezocht!

11-06-2017
Ter versterking van het bestuur van Wensstichting Drenthe hebben wij ruimte voor 2 nieuwe bestuursleden te weten:
 
  • Een bestuurslid HR die zich focust op de ontwikkeling en implementatie van HR beleid voor alle vrijwilligers en die daarnaast een actieve bijdrage levert aan de werving en selectie van wensvervullers
  • Een goed georganiseerd secreatris die communicatief sterk is en administratieve ondersteuning biedt aan de organisatie van de Wensstichting
Wil jij een bijdrage leveren aan onze stichting, die door het succes van het werk dat wij doen steeds professioneler moet gaan werken, samen met de andere bestuursleden in een enthousiast en informeel team? Klik dan hier om te kijken of wij op zoek zijn naar jou!
 
Je interesse kan tot 1 september kenbaar gemaakt worden via carin@wensstichtingdrenthe.nl 

Doe mee!